Yhteystiedot

Kehon Korjaus Roi 

Pulkamontie 8, 96900 Saarenkylä

info@kehonkorjaus.com

Kuntosalivastaava, TE3 Master trainer, koulutettu hieroja ja kalevalainen jäsenkorjaaja sekä kalevalaisen jäsenkorjauksen kouluttaja Pasi Sarajärvi 041 3195847, sarre@kehonkorjaus.com

Koulutettu hieroja Anne Timonen 041 319 8449, anne@kehonkorjaus.com

Fysioterapeutti Markus Kuha 040 718 9276

markus@fysiomake.fi

Kalevalainen jäsenkorjaaja Tuula Heikkala, 041 319 7581  

tuula.heikkala@kehonkorjaus.com

Koulutettu hieroja Liisa-Maija Rautio, 041 312 1550

liisa-maija@kehonkorjaus.com

Kalevalaisen jäsenkorjauksen kisälli Ilkka Sammela, 041 312 2083

ilkka@kehonkorjaus.com

Kraniosakraaliterapeutti, energiaterapeutti Taru Katainen, 041 312 2918

taru@kehonkorjaus.com

Soittoihin emme voi hoitojen aikana vastata, joten olethan kärsivällinen ja jätät soittopyynnön mikäli emme vastaa. Voit myös varata ajan klikkaamalla tästä.

Voit ottaa yhteyttä myös täyttämällä pyydetyt tiedot alle ja painamalla lähetä painiketta. Laitathan viestikenttään myös puhelinnumeron, niin voimme vastata puhelimitsekin tarvittaessa. (sähköpostit saattavat suodattua roskapostina)